Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-02-27 14:23:44

agnieszka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-27
Posty: 1
Punktów :   

Jerry :)

Hej,
A może  zrobić to w stylu Jerrego Springera, tzn jest Rich przychodzi do Jerrego i wyznaje wszystkie swoje romanse , i jak przypomina sobie romans to wtedy dać jakieś przekierowanie do przeszłości np rozpływający się obraz i Rich stojący na balkonie z kochanką i jakieś wspomnienia, no i wszystkie te kochanki spotkały by sie u Jerrego z babcią i jakaś bitwa  o Richa też by mogła być, i może za każdym razem jak on będzie wspominał przeszłość z inną kochanką to dać motyw babci , że ona niby jest zawsze obecna , ślepo zakochana śledzi Richa , np Rich  z Brooke wyznają sobie miłość i babka zza kredensu śledzi go  i jego kochanki i tak w każdej scenie żeby ta babka była , babka za poduszką , babka za stołem albo pod stołem itp ., i na koncu ona wyznaje u Jerrego swoją miłośc do Riicha.Albo też na inny sposób jakiaś zagadka kryminalna jak w detektywach z Richem i kochankami i wykradaniem papierów:)
Co o tym myślicie ????

Offline

 

#2 2010-03-03 22:12:04

johnny

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jerry :)

moze jednak ten Jerry Springer ale juz nie zywcem zdjety z Mody na sukces a parodia naszych wykladowcow, wtedy wiekszosc mogla by brac udzial jako wykladowcy (reszta to publicznosc i ochrona). Mysle, ze to mogloby byc smieszne.
Jak myslicie?

zalogujcie sie w koncu pipul !!!

Offline

 

#3 2010-03-05 14:11:11

chloecara

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jerry :)

hello:)musimy ustalić jak to wszystko zrobimy:)bo mamy oddac Dido w pon jakis plan:)Ja jestem za poszukiwaniami Mazurka i mysle ze to wyjdzie fajnie i smiesznie i co nawazniejsze nie kosztuje to nas duzo przugotowan:))

Offline

 

#4 2010-03-05 17:40:19

daniel

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-26
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jerry :)

sam już nie wiem co by można zrobić. parodia wykładowców mogłaby być fajna ale chyba trzeba by było ich zapytać o zgodę. poza tym większość to meżczyźni... no chyba że chcecie się przebierać.  co do poszukiwań mazurka to sam nie wiem co o tym myśleć. anyway, dostosuję sie do was.

Offline

 

#5 2010-03-06 15:11:29

johnny

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jerry :)

nikt nie jest do tego przekonany Daniel ale jednak wiekszosc chce to zrobic i mysle, ze mozemy miec przy tym fun no i jak Cloe napisala niewiele czasu nam to zajmie. proponuje tak: NIECH KAZDY SOBIE WYBIERZE POSTAC i opisze sytuacje, zadawane pytania i reakcje osoby pytanej. Z tego co pamietam mamy do wyboru: Dydo, Szerot, Okas, pani z warzywniaka, ambasada (Irish pub), spiacy zul i uciekajacy czlowiek. Aha no i oczywiscie ktos musi prowadzic wiadomosci bo to ma byc zrobione w formie Oniona, wiec trzeba jakas zapowiedz czy ogolny zarys.
dziekuje, dowidzenia, dobranoc

Offline

 

#6 2010-03-07 19:03:57

stefan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jerry :)

możemy też wrócić do naszej pierwotnej myśli o TWP News, czyli parę kadrów z życia kolegium zaaranżowanych w śmieszny sposób, trzeba by tylko zapytać wykladowców, czy zgodziliby się wziąć w tym udział

Offline

 

#7 2010-03-07 21:53:13

Kmiecik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jerry :)

Hej! Ja mysle ze to całe poszukiwanie Mazurka to jest dobry pomysł, bo jak wiekszość nie ma czasu sie zalogować na tym forum, to co dopiero wziąć sie za jakis bardziej skomplikowany projekt. Ja moge prowadzic te wiadomosci, znaczy w sensie ze niby w studiu przedstawiam zarys sytuacji, ale to tego mi sie wydaje ze dwie osoby trzeba. Moge tez byc babka z warzywniaka..

Offline

 

#8 2010-03-09 17:58:29

ania

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jerry :)

Where is Mr. MAZUREK ?!
MIEJSCA:
1.uczelnie – Marta+Gosia= Dydo+Szerot+Okas
2.Hala targowa- Adhd+Sabina Kustoł =warzywniak
3.Ambasada – everyone or every one + Johnny Dżurys
4.Żul – Sabina Kalamitis+ Sylvia+ Ja
ROLE:
Białcia i Aga - inspektor gadzet
Madzia Adhd- babka sprzedajaca warzywa
Johnny-  prezenter ambasada
Ja- uciekajaca babka
Justyna i Daniel – prezenter studio
Sabina Kustoł- kupujaca warzywa
Sabina Kalamitis i Sylvia- rozmawiajaca z zulem
Klodia- kupująca na hali
Gosia i Marta- uczelnia

MYSLCIE I DZIALAJCIE !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl